Bird Climb 2015.702.1157.1528 (winphone)

Bird Climb

Bird Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bird Climb, kuşları dikenlere değdirmeden uçurmanız gereken renkli - eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Bird Climb, Windows Phone cihazınızda boş zamanlarınızı süsleyecek oyunlar arasına kesinlikle almanızı düşündüğüm bir yapım. Renkli ve gözü yormayan minimal görsellere sahip oyun eğlence dozu oldukça yüksek bir oynanış sunuyor.

Windows Phone platformuna resmi olarak gelen ender oyunlardan biri olan Bird Climb’da adından da tahmin edeceğiniz üzere kuşları uçurmaya çalışıyorsunuz. Rengarenk olan oldukça sevimli olan kuşları en yüksek seviyeye uçurmak için pamağınızı olabildiğince hızlı kullanamanız gerekiyor. Ekrana ne kadar seri dokunursanız kuşlar o kadar hızlı uçuyor. Tabii ki hızlı olurken etrafınızı da iyi incelemeniz gerekiyor. Kuşun kanatlarına zarar verecek dikenlere değmemeniz gerekiyor. Uçuş esnasında görünen mücevherleri es geçmemeniz yeni kuşların kilidini açabilmeniz yönünden son derece mühim.

Benzerlerinin aksine arkadaşlarınızla ve toplu şekilde oynama (çoklu oyuncu) seçeneği de sunan Bird Climb’da iki zorluk seviyesi bulunuyor. Kolayı seçerseniz kenarlardaki engeller daha seyrek çıkıyor ve rahatlıkla uçup puan toplayabiliyorsunuz. Zoru seçerseniz de tam tersi yani etrafınızı saran engeller artıyor ve puan almanız zorlaşıyor.

Refleksleri göstermeye dayanan beceri oyunlarını seviyorsanız Bird Climb oyununa kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR