Burger 1.0.0.8 (winphone)
Burger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    53

  • ÜRETİCİ

    Magma Mobile

Burger, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz bir zaman yönetimi oyunu.

Burger, zaman yönetimi oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Windows Phone cihazınıza kesinlikle indirmeniz, es geçmemeniz gereken bir yapım. Görünmez müşterilere burgerler hazırladığımız, tatlılar ve içecekler sunduğumuz oyunda aksiyon bir saniye bile eksik olmuyor.

Magma Mobile imzasını taşıyan popüler oyunlardan biri olan Burger adından da anlayacağınız üzere ağırlıklı olarak burger hazırladığımız bir oyun. Müşterilerden gelen siparişleri kafamız karışmadan, elimiz ayağımıza dolanmadan bir an önce hazırlayarak ayın müşterisi olmaya çalıştığımız oyunda kariyer modunu seçersek Pazartesiden Cumartesiye harıl harıl çalışıyoruz ve kazanmamız gereken miktar gün geçtikte artıyor. Gün sonunda hedefe ulaşmak için menüleri en hızlı ve eksiksiz şekilde hazırlamamız gerekiyor. Aksi halde bahşiş toplayamıyoruz. Yüksek performans gerektiren zamana karşı modu ise oynarken en çok zevk aldığım oyun seçeneği diyebilirim. Kariyer modunda belli bir süre oynayıp deneyim kazandıktan sonra açılan bu bölümde verilen süre içerisinde olabildiğince fazla sayıda menü hazırlamamız gerekiyor. Burada da malzemeleri doğru sırayla dizmemiz ve burgerimizi sıcak sıcak yetiştirmemiz gerekiyor. Diğer bir oyun modu da elimizi malzemeleri kullanarak kendi burgerlerimizi hazırlayabileceğimiz dilersek bir fotoğrafını çekebileceğimiz burger oluşturucu seçeneği.

Hem yetişkinlerin hem de çocukların rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olduğunu düşündüğüm Burger’de çok sayıda bölüm bulunuyor ve kullanabildiğimiz malzemeler bir hayli fazla. Peynir, soğan, salatalık, ketçap ve mayonez, patates kızartması, dondurma, içecek dahil her şey elimizin altında. Ancak malzemelerin hepsi tek bir seferde karşımıza çıkmıyor. İlerledikçe diğer bir deyişle deneyim kazandıkça yeni malzemeler listemize ekleniyor ve kullanabiliyoruz.

Burger, hızlı olma ve odaklanma gerektiren eğlenceli bir zaman yönetimi oyunu olan Burger’ı Windows Phone cihazınıza indirip boş zamanlarda oynanabilecek oyunlar listenize almanızı öneririm.

YORUMLAR