Talking Tom Bubble Shooter

Talking Tom Bubble Shooter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,020
  • DOSYA BOYUTU 74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

Talking Tom Bubble Shooter, Konuşan Tom ve sevgilisi Angela'nın da yer aldığı baloncuk vurmaca oyunu.

Talking Tom Bubble Shooter, Konuşan Tom ve arkadaşlarını sinir eden baloncukları vurmaya çalıştığımız yeni Outfit7 oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirip hem masaüstü, hem tablet hem de mobil cihazımızda oynayabildiğimiz oyunda sevimli karakterlerimizin etraflarını saran renkli balonları tek tek vuruyoruz.

Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca oyununda milyonları etkilemeyi başaran mimikleri bizi bizden alan kedi Tom ve onun biricik sevgilisi Angela’yı aniden patlayarak korkutan baloncuklardan kurtarmaya çalışıyoruz. Balonları vurmak için elimizdeki silahı olabildiğince seri kullanmamız gerekiyor. Üzerimizde beliren farklı renkte baloncukları vurarken çok geç kalırsak balonların sayısı artıyor ve patlatmamız zorlaşıyor.

Bölüm bölüm ilerlediğimiz oyunda baloncukları vurmamız gittikçe zorlaşıyor. İlk başta patlatmaktan zevk aldığımız baloncuklar zamanla yerlerini çok sayıda patlatılması güç balona bırakıyor. Balonların patlamasını sağlamak için aynı renkte üç balonu yan yana getirmemiz gerekiyor ancak bunu başarmak hiç kolay değil. Balonlar yetmezmiş gibi bölüm sonunda tam bitirdik derken sürprizlerle karşılaşıyoruz.