Cloud Path (winphone)

Cloud Path

Cloud Path
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloud Path, sürekli dönen yapıda tasarlanmış platform üzerinde ilerlemeniz gereken bir Ketchapp oyunu.

Cloud Path, Ketchapp’ın sinir bozan bir o kadar eğlenceli oynanış sunan beceri oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım. Windows Phone platformunda resmi olarak yer almayan oyunda yol almak için yardımımızı bekleyen bir kuşu kontrol ediyorsunuz.

Göze hoş gelen ve uzun süreli oynanışta yormayan renkli görselleriyle içerisine çeken beceri oyununda dinamik bir platform üzerinde ilerlemeye çalışan kırmızı kuşa yardımcı oluyorsunuz. Kuşu zıplatmak için ekranın sağ tarafına, yürütmek için de ekranın sol tarafına dokunmanız kafi oluyor ancak platform hareketli yapıda tasarlandığından hamle yaparken hem hızlı hem de kararlı olmanız gerekiyor. En ufak tereddütünüzde kuş platformdan aşağı düşüyor ve sil baştan başlıyorsunuz.

Oyunun kontrol mekanizması çok basit olmasına karşın ilerlemeyi sağlamak ilginç bir şekilde basit değil. Platforma çok iyi odaklanmanız ve ne zaman yürüme tuşunu, ne zaman zıplama tuşunu kullanacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor. Bu nokta oyunun odaklanma ve refleks üzerine kurulu olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunda kuş haricinde çeşitli hayvan ve insan figürleriyle karşılaşmak mümkün. Dilerseniz oyun esnasında kazandığınız altınları bunları açmak için kullanabilirsiniz.

YORUMLAR