Color Trap 1.0.0.0 (winphone)

Color Trap

Color Trap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Trap, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz dikkat gerektiren bir beceri oyunudur.

Color Trap, dikkat gerektiren oyunlara meraklı kullanıcıların eğlenerek vakit geçirebileceği bir beceri oyunu. Ben dikkatli biriyimdir diyen her oyuncuyu yanıltacak kadar iddialı olan bu oyun, Windows Phone mağazasından bir an önce akıllı telefonlara yüklenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor. Gözlerim asla beni yanıltmaz diyorsanız sizi bu yana alalım.

Öncelikle oyunun genel yapısından bahsetmek istiyorum. Color Trap'te 4 farklı dil seçeneği bulunuyor ve dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Kullandığınız akıllı telefonun dilini algılayabilen yapısı sayesinde otomatik seçimle de devam edebilirsiniz. Ayrıca 9 farklı karakter tiplemesinden birini seçip oyununuzu kişiselleştirebilmeniz de mümkün. Grafiklere gelecek olursak, göze hoş geldiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Fakat renklerin ahengi bu oyunda çoğu zaman bizi yanıltıyor. Neden mi? Color Trap'in temel amacı renklerin bizi yanıltabileceğini görmek.

Oynanışın sandığınız kadar kolay olmadığını beceri oyunu olmasından anlamışsınızdır diye tahmin ediyorum. Gerçekten zor bir oyun. En ufak dikkatsizliğinizde hemen oyunu sonlandırabiliyorsunuz. Farklı renkte yazılmış renge ait topu yakalamaya çalışmak ne kadar zor olabilir demeyin. Beynimizin bizi yanıltabileceği gerçeğini unutmamamız gerekiyor. Yukarıda yeşil yazarken arkaplan rengi mavi diye yanlış kararlar verebiliyorsunuz. Üstelik oyunda zamana karşı yarışıyoruz. 10 saniye gibi bir sürede doğru topları yakalamalı ve ekstra zaman kazanmalısınız. Her yaşta insana hitap etmesiyle bu alandaki oyun açlığınızı gidereceğini düşünüyorum.

Hiçbir şeyin sandığımız kadar kolay olmayacağını gösteren bir oyun olması sebebiyle Color Trap taktirimi kazandı. Bu tarzda oyunlara merakınız varsa Windows mağazasından bir an önce ücretsiz olarak indirmelisiniz. Bağımlısı olacağınızı şimdiden söyleyeyim. 

YORUMLAR