Coloround (winphone)

Coloround

Coloround
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coloround, parçalı daireyi döndürüp renkli topları yakalamanız gereken bir beceri oyunu.

Coloround, ilk oynaşınızda zorluğunu hissetmeyeceğiniz sonrasında parmaklarınızın birbirine geçeceği, kafanızın karışacağı bölümlerle karşılaşacağınız zaman öldürmek için birebir bir Windows Phone oyunu.

Windows Phone platformunda da ücretsiz karşımıza çıkan Coloround, oynanış itibarıyla şu ana kadarki en zor renkli top eşleştirme oyunu diyebilirim. Bölüm bölüm ilerlediğiniz oyunda amacınız renkli parçalardan oluşun daireyi döndürerek ekranın farklı yerlerinden çıkan renkli topları yakalamak. Bunu yapmak alıştırma bölümünden sonraki birkaç bölümde oldukça kolay. Sadece yatay olarak parmağınızı sağ ve sola sürüklemeniz yeterli oluyor. Lakin biraz ilerleyince Coloround’ın çocukların rahatlıkla oynayabileceği türde bir oyun olmadığını anlıyorsunuz. İlk başlarda yavaş ve doğrudan gelen toplar yerine aniden hızlanabilen ve yön alan toplarla karşılaşıyorsunuz. Tek parmak hareketinizle kolaylıkla oynadığınız oyunda parmaklarınız dolanmaya başlıyor.

Oyunda zorluk düzeyini ayarlayamıyorsunuz. İlk bölümde oynanış öğretiliyor ve tamamlamadan es geçemiyorsunuz. Alıştırma aşamasını hızlıca tamamladıktan sonra çok basitten başlıyorsunuz. İlk bölümler oyundan soğutacak basitlikte iken ilerleyen bölümler çıldırtacak derece zor.