Crazy Horses: Unstabled! 1.3.1.0 (winphone)

Crazy Horses: Unstabled!

Crazy Horses: Unstabled!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Horses: Unstabled!, Windows Phone cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir beceri oyunudur.

Crazy Horses: Unstabled!, kullanıcıların Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazları üzerinde oldukça eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacak olan bir beceri oyunudur.

Ahırdan kaçan çılgın atların zarar görmeden tekrar ahıra girmelerini sağlamamız gereken oyunda atlarımızın başına gelebilecek birçok tehlike yer almakta. Bu nedenle görevleri tamamlarken atların başına bir şey gelmemesini sağlamak oldukça zor.

Kasırgaların, gökyüzünden yağan bombaların, çılgın boğaların ve tren yolundan geçen trenlerin sevimli atlarımıza dokunmasını engellemeli ve olabildiğince kısa sürede atlarımızı ahıra yerleştirmeliyiz.

Oldukça basit dokunmatik kontrolleri sayesinde keyifli bir oynanış sahip olan oyun, 3 boyutlu sevimli grafikleri ve eğlenceli ses efektleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

Bizi zorlayacak olan engelleri ortadan kaldırmak için kullanabileceğimiz güçlendiricilerin yer aldığı oyunda, atlarımızın üzerine sinirli bir şekilde koşturan boğaları ortadan kaldırmak için üzerlerine parmağınızla dokunmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Özellikle küçük yaştaki çocuklar tarafından çok beğenileceğini düşündüğüm Crazy Horses: Unstabled!'ı Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine yükleyerek, çocuklarınıza sürpriz yapabilirsiniz.

Crazy Horses: Unstabled! Özellikleri:

  • Muhteşem 3 boyutlu çizgi film grafikleri
  • Sevimli ve eğlenceli karakterler
  • Güçlendiriciler ve çeşitli ürünler
  • Harika unicornlar
  • Çılgınca aksiyonlar

YORUMLAR