Don't Trip 1.0 (winphone)

Don't Trip

1.0
Don't Trip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Trip, Windows Phone sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve basit bir aksiyon oyunudur.

Don't Trip, önünüze çıkan tümseklerden ve çukurlardan zıplayarak kurtulacağınız oldukça eğlenceli bir Windows Phone oyunudur. Android versiyonu ile birlikte yayınlanan Windows Phone sürümünü de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Türk mobil uygulama geliştiricisi Yalçın Özdemir tarafından hazırlanan oyunda, dünya üzerinde ilerliyorsunuz. Normal ve survival modları bulunan oyunun normal modunda oynayacağınız bölümü seçerek oyuna giriş yaparak ekranda belirtilen süre kadar yuvarlak üzerinde düşmeden durmalısınız. Survival modda ise mümkün olan en uzun süre dayanmanız gerekiyor.

Arkadaşlarınız ile puan ve süre yarışına girebileceğiniz oyun, basit oyun yapısına rağmen son derece eğlenceli ve zaman zaman sinir bozucu olabiliyor. Oynarken tek yapmanız gereken engellerin üzerinden zıplamak için ekrana dokunmak.

Siyah ve beyaz renkleri ile hazırlanan grafikler de sade ve gözünüzü hiç yormuyor. Bu nedenle boş vakitlerinizde keyifli bir şekilde Don't Trip'i oynayabilirsiniz.

Oyundaki başarınız tamamen el ve göz becerilerinize kalıyor. Aksiyon oyunları oynaaktan keyif alıyorsanız Don't Trip'i ücretsiz olarak indirip mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR