Fall Out Bird 1.0.0.0 (winphone)

Fall Out Bird

Fall Out Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fall Out Bird ilginç bir Flappy Bird klonudur

Fall Out Bird eğer Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazınızda Flappy Bird oynayamadığınızdan yakınıyorsanız hoşunuza gidecek ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Flappy Bird benzeri oyundur.

Fall Out Bird'in oldukça ilginç bir hikayesi var. Fall Out Boy adlı post-punk müzik grubuna özel olarak geliştirilmiş oyunda bu grubun üyelerini kontrol ederek engelleri aşmalarına ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Oyunun kahramanları olan ekip üyeleri aslında Flappy Bird oyununun hayranları olduklarını ve oyunun uygulama mağazalarından çekildikten sonra yerine kendilerinin rol aldığı benzer bir oyun çıkarmayı düşündüklerini belirtiyorlar.

Fall Out Bird oynanış olarak Flappy Bird ile aynı mantığa sahip. Oyunda tek yapmamız gereken ekrana dokunarak kahramanlarımızın uçmasını sağlamak. Fakat oynanış bu kadar kolay görünsede karşımıza gelen engeller arasında kahramanlarımızı havada asılı tutmak ve dengeyi sağlamak oldukça zor. Bu nedenle oyun Flappy Bird gibi sinir bozucu ve saç baş yoldurucu bir yapıya sahip. Bu sinir bozuculuk ise oyunculara hırd yaptırmakta ve arkadaşlarınızla ve ailenizle rekabeti körüklemekte. Böylece en yüksek puanı toplamak için defalarca oyun oynanmakta.

YORUMLAR