FatSecret Kalori Sayacı 1.2.0.0 (winphone)

FatSecret Kalori Sayacı

FatSecret Kalori Sayacı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    479

  • Üretici

    FatSecret

FatSecret Kalori Sayacı, yiyeceklerin besin değerlerini öğrenebileceğiniz, kilonuzu takip edebileceğiniz bir sağlık uygulamasıdır.

Sağlıklı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulmak için fitness merkezlerine dünyanın parasını vermenize gerek yok. Gün içerisinde yediğiniz yiyeceklere göre alacağınız kalori miktarını hesaplayan ve tabloyu size tutarak beslenmenizi bir kez daha gözden geçirmeniz gerektiğini hatırlatan bir uygulama var; FatSecret Kalori Sayacı ile atıştırmalıklar dahil her türlü yiyeceğin besin değerini öğrenebilir, kendinize bir yemek günlüğü hazırlayabilirsiniz.

FatSecret, her sağlık uygulamasında olduğu gibi öncelikle size özel bilgileri hafızasına kaydediyor. Farklı olarak ulaşmak istediğiniz kiloyu, aktiflik derecenizi yani gün içerisinde ne kadar aktif biri olduğunuzu, diyet hedefinizi yani kilo almak mı, vermek mi, mevcut kilonuzu korumak mı istediğinizi seçebiliyorsunuz. Tüm bu bilgileri vermenizin ardından sağlık durumunuzu takip edebileceğiniz ve yiyeceklerin besin değerlerine ulaşmanızı sağlayan kısayolları içeren ana menü ile karşılaşıyorsunuz.

FatSecret ile yiyeceklerin besin değerlerini farklı şekillerde öğrenebiliyorsunuz. Gittiğiniz fast food mekanlarında sunulan menülerin, en çok tüketilen markaların, süpermarketteki raflarda gördüğümüz markaların, tüm yiyeceklerin besin değerlerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Kategorilerin haricinde ürünün barkodunu telefonunuzun kamerasına tutarak veya barkod numarasını girerek te yiyeceğin besin değerini öğrenebiliyorsunuz.

Tamamen Türkçe arayüz ile gelen FatSecret, verilerinizi tutarak sağlıklı ve formda kalmanıza yardımcı olan uygulamalardan biri.

YORUMLAR