FIFA 17 (winphone)
FIFA 17
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,643

  • Üretici

    Electronic Arts

FIFA 17 Mobile mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı uygulamadır

FIFA 17 Mobile, eğer mobil cihazlarınız üzerinde kaliteli bir futbol oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlar için geliştirilmiş bu resmi FIFA 17 mobil versiyonu bize Windows 10 Mobile kullanan akıllı telefon veya tabletlerimizde heyecanlı bir futbol deneyimi sunuyor. Oyuncular FIFA 17 Mobile'da kendi takımlarını kurarak maçlara çıkıyorlar ve günlük ödüüller kazanarak takımlarını geliştirebiliyorlar. Mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FIFA 17 Mobile sahip olduğu kalite sayesinde mobil cihazlarda oynanabilen en başarılı futbol oyunları arasına giriyor.

FIFA 17 içinde 30 farklı futbol ligi, 350 gerçek lisanslı takım ve 17.000'in üzerinde sayıya sahip gerçek oyuncu yer alıyor. Dünya çapında isim yapmış favori yıldız oyuncunuzu FIFA 17 Mobile içinde kontrol ediyor olabilişiniz güzel bir oyn tecrübesi yaşatıyor.

FIFA 17 Mobile hafiften menajerlik oyunu havasına da sahip. Kurduğunuz Ultimate Team için transferler yapabiliyor, takımınızın maç taktiklerini belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca maç esnasında da taktikleri değiştirebiliyorsunuz.

FIFA 17 yüksek grafik kalitesine sahip olan bir futbol oyunu.

YORUMLAR