Fit the Fat 1.2.0.0 (winphone)
Fit the Fat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    FIVE BITS, INC.

Fit the Fat, Windows Phone telefonunuzda boş zamanlarınızda keyifle oynayacağınız bir beceri oyunu.

Fit the Fat, Windows Phone telefonunuzda kısa süreliğine açıp sinir olmadan oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda fast food ürünleriyle beslenme sonucu 200 kiloya ulaşmış sevimli bir karakere eski sağlıklı günlerine dönmesi için yardımcı oluyoruz.

Android ve iOS platformunda 1 milyondan fazla indirmeye ulaşan beceri oyunu Fit the Fat’in Windows Phone sürümü resmi olarak bulunmasa da başarılı bir kopyası mevcut ve oynanabilirlik olarak orijinalinden farksız diyebilirim. Kafa yormadan boş zamanlarda oynanmak için son derece idealn olan oyunda yüzlerce kilodaki bir dev yığınını kaslı fit görünümlü birine çevirmeye çalışıyoruz. Karakterimizi ideal kilosuna kavuşturmak için koskoca spor salonunda kullanabildiğimiz tek malzeme ip.

Oyunda başladığımızda karakterimiz yaklaşık 200 kiloda. İp atlatarak yavaş yavaş göbeğini eritmeye çalışıyoruz. Bu hareketi sürekli olarak uygulamamız gerekiyor. Çünkü ip atlatmayı bıraktırdığımızda karakterimiz sihirli bir şekilde eski günlerine geri dönüyor. Lakin enerji içeceği, çikolata gibi güç veren besinlerle karakterimizi motive edebiliyoruz.

Oyunda yaptığımız tek şey ip atlamak olduğundan kontroller de buna göre ayarlanmış. Karakterimizi ip atlatmak için ekrana belli aralıklarla dokunuyoruz. Ritmi kısa sürede yakalamak mümkün olsa da bu yöntemle kilo vermek oldukça uzun sürüyor ve bir süre sonra hem parmaklarınız yoruluyor hem de oyun sıkıcı bir hal alıyor. İp atlama dışında koşma, ağırlık kaldırma gibi eylemler de eklenseydi bence oyun çok daha eğlenceli olurdu.

YORUMLAR