Flight Simulator : Plane Pilot (winphone)

Flight Simulator : Plane Pilot

Flight Simulator : Plane Pilot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flight Simulator : Plane Pilot, Windows Phone platformundaki en kaliteli uçak simülasyon oyunu ve de ücretsiz.

Flight Simulator : Plane Pilot, Windows Phone platformunda hem görsel hem de oynanış yönünden kesinlikle en iyi uçak simülasyon oyunu. Farklı uçaklar kullanmamıza izin veren oyunda uçağı içten ve dıştan farklı açılarda kullanabiliyoruz.

Mobilde uçak oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız simülasyon tarzında hazırlanmış bu uçak oyununa kesinlikle göz atmanız gerektiğini düşünüyorum. Uçuş esnasında dikkat çeken her objenin oldukça detaylı hazırlandığı oyunun can alıcı noktası; farklı uçaklar denememize izin verilmesi ve görevler olması.

Ücretsiz olarak seçebildiğimiz 7 farklı uçakla büyük bir okyanusun üzerinde uçuyoruz. Okyanusta çok sayıda ada ve havaalanı mevcut. Görevimiz kullandığımız uçağa göre değişiyor. Bazen yolcu taşımamız isteniyor, bazen de malları teslim etmemiz… Başarılı şekilde tamamladığımız her görev sonrası kasamıza para giriyor.

Başarılı uçuşlarımızın armağanı paraları yeni bir uçak ve ev satın almak için kullanabiliyoruz. Yeni uçaklar, daha fazla yolcu taşıyabilmemiz dolayısıyla kazancımızı artırabilmemiz açısından çok mühim. Herhangi bir adada satın alabildiğimiz ev de oyunu kaydedebilmemiz açısından önem arz ediyor. Kısacası kazandığımız paralara harcamamız gereken noktalar belli ve atlamamız gerekiyor.

Oyunu farklı kılan noktalardan birisi de uçağı tam kontrol etme yetkisi verilmesi ve farklı açılardan oynayabilmemiz. Bu noktada uçağı uçurmanın biraz zaman aldığını, alışma evresi gerektirdiğini söyleyebilirim. Lakin alıştıktan sonra kendinizi gerçekten bir uçağın içindeymiş gibi hissediyorsunuz.

YORUMLAR