FlightHero 1.0.0.16 (winphone)
FlightHero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    Flextrela Corporation

FlightHero uygulaması ile Windows Phone cihazlarınızdan tüm sivil havacılık uçuşlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

FlightHero uygulaması, Windows Phone kullanıcılarının dünya üzerinde gerçekleşen tüm uçuşları takip etmelerine yardımcı olan ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve hem kolay kullanımı hem de oldukça detaylı yapısı sayesinde pek çok sivil havacılık meraklısının ilgisini çekecektir.

Uygulamayı kullandığınızda neredeyse tüm havayollarının gökyüzündeki uçuşlarını ve planlanan uçuşlarını görüntüleyebiliyor, havada olan uçakların rotalarını, hızlarını, yüksekliklerini ve iniş kalkış zamanlarını da inceleyebiliyorsunuz. Böylece dilerseniz hobi olarak dilerseniz de dostlarınızı takip amaçlı olarak uçakların tüm bilgilerini görüntülemeniz mümkün hale geliyor.

Uygulamada bulunan dahili hava durumu uygulaması ise hem anlık olarak hem de ileriye dönük hava tahminleri şeklinde gerekli bilgilendirmeleri yapabiliyor. Dolayısıyla doğru hava tahminlerine ihtiyaç duyan kullanıcıların da kullanabilecekleri uygulamalardan birisi haline geliyor.

Havalimanlarının uçuş zamanı panolarını görüntüleme şansını da kullanıcılara sunan FlightHero, böylelikle hangi uçakların ne zaman kalkacağını veya ineceğini görmenize yardımcı oluyor. Bu konuda gerçekleşen gecikmeler ve sorunlar da yine uygulama içinden görüntülenebilir durumda.

Sivil uçakların yanında kısmen kargo ve askeri uçakları da görüntüleyebilmesi sayesinde uygulamanın oldukça detaylı bir hale geldiğini söyleyebilirim. Sık sık uçuşları gözlemlemek ve incelemek istiyorsanız uygulamaya bir göz atın derim.

YORUMLAR