Follow The Circle 1.0.0.0 (winphone)

Follow The Circle

Follow The Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Follow The Circle, Windows Phone platformunda ücretsiz ve sinir bozucu lakin bağımlılık yapan beceri oyunları arasında.

Follow The Circle, çizgiden çemberi geçirmeye dayanan, oynaması basit ustalaşması zaman alan bir beceri oyunu. Windows Phone platformunda da karşımıza çıkan yapım tek elle rahatlıkla oynanabiliyor. Lakin son derece zor.

Windows Phone cihazımıza ücretsiz indirip, ufak boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabildiğimiz beceri oyununda çizgiden ayrılmaması gereken bir çemberi kontrol ediyoruz. Basit sürükleme hareketiyle çemberi çizginin ortasında kalacak şekilde ayarlıyor ve bu şekil sonsuza doğru ilerliyoruz. Oyun sonsuz olduğundan tahmin edeceğiniz üzere puan kazanmak öne çıkıyor. Çemberi kusursuzca ilerleterek puan kazanıyor, yolumuza çıkan altınları toplayarak ta puanımızı katlıyoruz.

Tek başımıza oynayabildiğimiz oyun tek elle rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Çemberi çizgiden geçirmek için parmağımızı yukarı, aşağı, sola, sağa kaydırmamız yeterli oluyor. Lakin bu noktada oyunun eksiğinden bahsetmek istiyorum. Çemberi kontrol etmek için çemberin üzerine dokunmamız gerekiyor ve çember çok küçük olduğundan görüş açımız daralıyor. Ufak cihazlarda rahat bir oynanış sunmamakla birlikte, iri parmaklara sahipseniz zorlanacağınızı düşünüyorum.

Sinirleri rahatlıkla bozabilen bağımlılık yapıcı oynanış sunan bir beceri oyunu olan Follow The Circle boş zamanlarda açıp oynanabilecek tarzda bir oyun. İlk bölümden sinir bozan oyunları seviyorsanız deneyin derim.

YORUMLAR