Follow The Line 1.0.0.0 (winphone)

Follow The Line

Follow The Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • Üretici

    Crimson Pine Games

Follow The Line, Windows Phone'da oynayabileceğiniz en zor beceri oyunlarından biri.

Follow The Line, sonsuz ve dinamik oynanışa sahip oldukça zorlu bir beceri oyunu ve Windows Phone platformunda da oldukça popüler. Ücretsiz olarak indirip oynayabildiğimiz oyunda amacımız topu çizginin dışına çıkarmadan ilerletebildiğimiz kadar ilerletmek.

Sonsuz bir oynanışa sahip olan ve yüksek puan kazanarak arkadaşlarımıza veyahut oyunu oynayan milyonlarca kişiye meydan okuyabildiğimiz beceri oyununda tamamen bizim kontrolümüzde olan bir topu yönlendiriyoruz. Süre sınırının olmadığı oyunda dikkat etmemiz gereken şey topun kenara değmemesi. En ufak bir dokundurmamızda oyuna kaldığımız yerden değil, baştan başlıyoruz.

Son derece basit bir oyunmuş gibi gözüken ancak çok iyi oynaması zaman alan beceri oyunlarından biri olan Follow The Line oyununda topu iki şekilde kontrol edebiliyoruz. Basılı tutarak ve ufak aralıklı basmalarla topu ilerletiyoruz. Kontroller bu kadar basitken oyun nasıl çok zor olabilir ki? sorusunun yanıtını oyunun ilerleyen kısımlarında alıyoruz. Dümdüz, ufak kavislerin olduğu yol yerini dönen platformlarla dolu tuzaklar içeren yola bırakıyor ve düşünmeden, yavaş olmadan asla ilerleyemiyoruz.

Odaklanma gerektiren ve asla hızlı oynanmaması gereken beceri oyunun Windows Phone sürümünde puan sistemi kısmen bulunuyor. Oyunu oynayan diğer oyuncuların puanlarını göremiyor, sadece kendi puanınızı görüyorsunuz. Bence online oynama seçeneği olsaydı oyun çok daha heyecanlı olurdu.

Follow The Line, sinirlerinizi ve reflekslerinizi test eden harika bir Windows Phone oyunu. Boş zamanlarda açıp kısa süreliğine oynandığında dahi keyif veriyor. İndirip deneyin derim.

YORUMLAR