Free Music Downloader 1.0.0.0 (winphone)

Free Music Downloader

Free Music Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  492

 • Üretici

  Free music player

Free Music Downloader ile YouTube videolarını mp3 formatında, en iyi kalitede indirebilirsiniz.

Free Music Downloader, YouTube üzerinde paylaşılan videoları mp3 formatında indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Dünyanın en geniş video paylaşım sitesi YouTube’daki dilediğiniz bir videoyu en iyi kalitede indirmenize yardımcı olan Free Music Downloader, Windows Phone platformundaki en basit mp3 indirme uygulamasıdır. Dünya genelinde en çok dinlenen hit parçaları Windows Phone akıllı telefonunuza tek dokunuşla indirebilirsiniz. Arama kutusunu kullanarak indireceğiniz müziğe ulaşın ve indir simgesine dokunun. İşte YouTube videolarını mp3 formatında en iyi kalitede indirmek bu kadar basit.

Free Music Downloader, indirdiğiniz mp3’ler üzerinde düzenleme yapma imkanı da sunuyor. Şarkıcı adını, şarkı ismini ve şarkı türünü dilediğiniz şekilde düzeltebiliyorsunuz. Böylelikle indirdiğiniz mp3’te yer alan istemediğiniz karakterleri kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Free Music Downloader uygulaması indirdiğiniz tüm mp3 dosyalarını otomatik olarak Music + Videos Hub’a aktardığından, indirilen müzik dosyalarınıza buradan kolayca ulaşabilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

İster kablosuz bağlantınızı isterseniz de 3G bağlantınızı kullanarak popüler YouTube videolarını tek dokunuşla indirmenizi sağlayan Free Music Downloader’ın başlıca özellikleri:

 • Milyonlarca şarkıyı bulabilir,
 • En yeni şarkılara ulaşabilir,
 • Herhangi bir şarkıyı tek dokunuşla indirebilir,
 • Sınırsız sayıda indirme gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR