Galactic Rush 1.4.2.0 (winphone)
Galactic Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    Simpleton Game

Galactic Rush, Windows Phone Mağazası'nda kısa sürede başarı elde eden sonsuz koşu türünde harika bir oyun.

Galactic Rush, Windows Phone cihazınızda boş zamanlarınızda keyifle oynayacağınızı düşündüğüm uzay temalı bir sonsuz koşu oyunu. Ücretsiz indirip kısa boyutlu olması ile anında oynamaya başlayacağınız oyunda amacınız insanoğlunun galakside en hızlı varlık olduğunu diğer canlılara göstermek.

Oyunun hikayesini gösteren kısa bir animasyonun (Animasyonu isterseniz geçebiliyorsunuz.) ardından kendimizi astronot olarak ayda koşar vaziyette buluyoruz. Arkamızdan biri kovalarcasına koştuğumuz oyunun ilk bölümünde kaya oluşumları, mağaralar, aralıklar, yaratıklar ve gökyüzünden üzerimize inen çok sayıda engel ile karşılaşıyoruz. Astronot kıyafeti giyen karakterimizin bu engellerden aşmasını sağlamak için kimi zaman zıplıyor, kimi zaman takla atıyoruz. Yani özel bir silahımız bulunmuyor.

Görsel açıdan da oldukça kaliteli olan yapımın menüleri de son derece sade hazırlanmış. Bölüm seçimi yaptığımız Stargazer, başarımlarımızı görüntüleyip skorumuzu Facebook arkadaşlarımızla paylaştığımız Hall of Fame, karakter seçimi yaptığımız Lounge, karakterlerimizin ne özellikleri kattığımız ve uzaylı, astronot çok sayıda karakterin kilidini açtığımız Laboratory, oyuna giriş yapmak için Launch ana menüde karşımıza çıkan seçenekler arasında.

Oyunun kontrolleri ise son derece basit. Karakterimizi zıplatmak için yukarı kaydırma, hızla koşmasını sağlamak için çift dokunma, takla attırmak için aşağı kaydırma hareketini yapıyoruz. Kısacası oyun hareket destekli; herhangi bir buton yer almıyor.

Windows Phone platformundaki gözde oyunlar arasında yer alan Galactic Rush, boş zamanlar için ideal ve kısa sürede sarıyor.

YORUMLAR