Get A Grip 2015.602.1614.5675 (winphone)

Get A Grip

Get A Grip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Get A Grip, basitleştirilmiş stilize üç boyutlu görsellere sahip beceri - aksiyon türünde bir Windows Phone oyunu.

Get A Grip, her türlü hayvanın yaşamını sürdürdüğü vahşi ormanda kaderine mahkum bırakılan bebek bir pandayı sahiplenip ormandan çıkarmaya çalıştığımız bir beceri oyunu. Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip ufak boyutlu olmasıyla hemen oynamaya başlayabildiğimiz oyunda tarzan görünümlü bir karakteri kontrol ediyoruz.

İlginç olarak Windows Phone platformunda da karşımıza çıkan Get A Grip oyununda minik sevimli bir pandanın tehlikeli ormandan kaçmasına yardımcı oluyoruz. Pandayı sırtımıza alıyor ve ağaca tırmanmaya başlıyoruz. Yol boyunca karşımıza her türlü yılan ve arı kovanları çıkıyor. Ağacı kaplayan yılanlardan ısırılmadan, arılardan sokulmadan kaçmaya devam ederken, bir yandan da bizi takip eden ateşe yakalanmamamız gerekiyor. Ateşe yakalandığımız vakit oyuna sil baştan başlıyoruz.

El yapımı göz nuru görsellerle süslenen oyunda aksiyon hiç eksik olmuyor. Biz tırmandıkça altımızdaki ateş te bizi takip ettiğinden tırmanırken tehlikeli canlıları da hızlıca tespit etmemiz, arkamıza bile bakmadan sürekli tırmanmamız gerekiyor. Zaman zaman güçlendiriciler yardımıyla vakit kazansak ta bu kolaylık uzun süre sunulmuyor.

Sonu gözükmeyen bir ağaca pandayla birlikte tırmanarak ilerlediğimiz oyunda ilerlemek oldukça güç. Karakterimizin hem sağ hem de sol kolunu yönetme yetkisi verilmiş. Tırmanmak için kolları dengeli bir şekilde hareket ettirmemiz gerekiyor. Bunu basit sürükleme hareketiyle yapabiliyor olsak ta kontrol sistemine alışmak zaman alıyor.

Get A Grip Özellikleri:

  • Eşsiz ve yenilikçi kontrol sistemi
  • Rastgele oluşturulan bölümler
  • Çevrimiçi ve yerel en iyiler tablosu
  • Facebook’ta skor paylaşma
  • Binbir zorlukla kazanacağınız çok sayıda başarım
  • Basitleştirilmiş stilize 3 boyutlu mekanlar