Günlük Burçlar 3.1.0.1 (winphone)

Günlük Burçlar

Günlük Burçlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Günlük Burçlar uygulaması ile burç yorumları ücretsiz olarak cebinizde.

Günlük Burçlar, astrolojiye merakı olan herkese önerebileceğim bir mobil uygulama. "Aşkta, parada, sağlıkta beni neler bekliyor?", "Hangi burcun özelliklerini taşıyorum?", "Uğurlu sayım, rengim, günüm nedir?" ve daha pek çok kafanızı karıştıran soruya uygulama üzerinden yanıt bulabilirsiniz.

Burcunuza bağlık olarak o gün sizi nelerin beklediğini, maddi – manevi karşılaşacağınız durumları hiçbir abonelik ücreti ödemeden doğrudan Windows Phone telefonunuzdan alma kolaylığı sunan Günlük Burçlar uygulaması, olabildiğince sade, bana göre Windows Phone platformunun tasarımını yansıtmayan bir arayüz ile bizleri karşılıyor. Burcunuza dokunduğunuzda bu alanda uzman kişilerce hazırlanmış taze yorumlara ulaşıyorsunuz. Taze diyorum çünkü diğer burç uygulamaları haftalık, aylık veya senelik değil her gün hazırlanıp sunuluyor. Burcunuz hakkında genel bir yorum almanın haricinde burcunuzun olumlu / olumsuz ve genel özelliklerini öğrenebiliyorsunuz. Bunun dışında hangi elemente girdiğiniz, uğurlu sayınız – gününüz – taşınız – renginiz gibi detayları da öğrenme şansına sahipsiniz.

Günlük Burçlar, günlük burç yorumunuzu hiçbir ücret ödemeden alabileceğiniz aynı zamanda burcunuza dair detaylara ulaşabileceğiniz, meraklısının kesinlikle kaçırmaması gereken bir uygulama.

YORUMLAR