hike messenger 2.7.0.0 (winphone)

hike messenger

hike messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

hike messenger, çapraz platform desteği sunan ücretsiz, güvenli ve basit mesajlaşma uygulamasıdır.

hike messenger, çapraz platform destekli anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp, Telegram uygulamalarına alternatif olacak kadar başarılı. Hem de tamamen ücretsiz ve reklamsız kullanım sunuyor.

hike messenger uygulaması ile yüz yüze görüşmeye imkan bulamadığınız sevdiklerinizle ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz. İster kablosuz ağ, isterseniz 3G bağlantınız üzerinden kullanabileceğiniz uygulama popüler mesajlaşma uygulamalarını aratmıyor. Stickerlar, arka plan görselleri, anlık bildirimler dahil ihtiyacınız olacak tüm özellikler mevcut.

Hızlı, basit, kişisel ve ücretsiz olması ile farklılık yaratan uygulama gizliliğe de fazlasıyla önem veriyor. Durumunuzu, profil resminizi kimlerin göreceğini seçebiliyor, sohbetlerinizi şifreleyerek saklayabiliyorsunuz.

Son güncelleme ile birlikte durum güncellemelerini kopyalayabilme, iletilmemiş mesajları görebilme, yeni sohbet temaları, galeriye otomatik kaydetme özelliğini kapatabilme özellikleri kazanan hike messenger’ın Türkçe dil desteği sunmaması ve fazla kişinin kullanmaması haricinde hiçbir eksiği bulunmuyor.

YORUMLAR