Hockey Fight Lite 1.0.1.0 (winphone)
Hockey Fight Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • ÜRETİCİ

    Ratrod Studio Inc.

Hockey Fight, sıradan buz hokeyi oyunlarından sıkılanlar için geliştirilmiş farklı oynanışa sahip bir mobil oyundur.

Hockey Fight, dünyanın en tehlikeli buz hokeyi dövüşçülerinin bir araya geldiği sıradışı oynanışa sahip ücretsiz bir mobil oyundur. Turnuvalara katılarak en tehlikeli 9 hokey oyuncusu ile karşı karşıya gelebilir veya hızlı maçlara katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Hockey Fight, farklı bir buz hokeyi oyunu arayışında olanlar için geliştirilmiş, sıradan buz hokeyi oyunlarından oldukça farklı oynanışa sahip oynarken zevk alacağınız bir spor oyunu. Hiçbir ücret ödemeden oynayabildiğiniz bu oyunda amacınız en iyi buz hokey dövüşçülerini yere sererek dünyanın en en iyi hokey dövüşçüsü unvanına sahip olmak. Turnuvalara katılarak veya hızlı maçlarda elde ettiğiniz başarılar neticesinde yeni hokey dövüşçülerinin kilidini açabilir veya kendi dövüşçünüzün yeteneklerini geliştirebilirsiniz.

Gerçeğe yakın hokey dövüş deneyimi yaşatan yenilikçi kontrol sistemine sahip olan oyunda rakiplerinizi daha kısa sürede yere yığmanızı sağlayan birçok kombo hareket bulunuyor. 40’a yakın kombo ve yumruk kombinasyonunu keşfetmek için oyunun hızlı maç seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca interaktif öğreticileri takip ederek temel hareketleri öğrenebilirsiniz. Kendinizi geliştirdikten sonra turnuvalara katılabilir ve en iyi hokey dövüşçüleri arasına girebilirsiniz. Oyunu tamamladığınızda da özel bir mod sizleri bekliyor.

Hokey sopaları yerine yumrukların ön plana çıktığı Hockey Fight, gerçek zamanlı hasar sisteminin de bulunduğu oldukça zevkli bir hokey dövüş oyunu.

YORUMLAR