Horse Park Tycoon (winphone)

Horse Park Tycoon

Horse Park Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horse Park Tycoon, kendi at parkınızı açıp yönetebileceğiniz bir Windows Phone oyunu.

Horse Park Tycoon, atlara meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşinizin oyalanması için beğenisine sunabileceğiniz en iyi mobil oyunu diyebilirim. Windows Phone platformunda da ücretsiz ve Türkçe olarak karşımıza çıkan oyunda farklı türde atları parkımıza yerleştiriyor ve parkımızı yeterince genişlettikten sonra ziyaretçilere açıyoruz.

Animasyonlarla süslenmiş görselleriyle ve basit oynanışıyla çocukların ilgisini çekebilecek yapıda bir oyun olan Horse Park Tycoon’da amacımız at parkımıza olabildiğince ziyaretçinin gelmesini sağlamak. At parkımızı açmak kadar yönetmek te son derece zor. Çitler arasında almamız gereken ve sürekli olarak bakımlarıyla uğraşmamız gereken çok sayıda at var. Tabii ki ilk etapta daha fazla ilgi çeken atları parkımıza yerleştirmemiz mümkün değil. Tanındıkça parkımızı genişletebiliyoruz. Parkımıza farklı türde atlar yerleştirebilmenin yanında ziyaretçilerin daha çok zaman geçirmesini sağlayacak dekorlarla da süsleyebiliyoruz.

Oyunun oynanışı hem çok basit hem de Türkçe olarak geliyor. Oyuna ilk giriş yaptığımızda atları parkımıza nasıl yerleştirebileceğimiz, parkımızı nasıl genişletebileceğimiz ve de en önemlisi parkımızı ziyaretçilere nasıl açacağımız basit metinlerle öğretiliyor.

Oyunda at parkımızı sadece nereden geldiğini bilmediğimiz ziyaretçiler süslemiyor. Facebook arkadaşlarımız da parkımızı görmeye gelebiliyor. Hatta bizimle bir olup parkımızın gelişmesine katkıda bulunabiliyorlar.

YORUMLAR