Ice Cream! 1.0.0.3 (winphone)

Ice Cream!

Ice Cream!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Cream oyununda, standınıza gelen müşterilerin istedikleri dondurma külahlarını en doğru şekilde ve kısa süre içinde hazırlamaya çalışıyorsunuz.

Dondurma standı sahibi olarak, müşterilerden gelen birbirinden zorlu dondurma külahlarını en doğru ve hızlı bir şekilde hazırlamanız gereken bir Windows Phone oyunu olan Ice Cream ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Hem çocuklar hem de yetişkinler için hazırlanan Ice Cream oyununda 100’ü aşkın seviye bulunuyor ve bu seviyeler gittikçe zorlaşıyor. Halihazırda bulunan dondurma külahları, dondurma çeşitleri, aroma ve sosları gelen siparişe göre kullanarak müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayabilirsiniz. 30’u aşkın başarı seviyesi bulunan Ice Cream’de seviye atladıkça işiniz oldukça zorlaşıyor. Başlarda basit dondurma külahları hazırlıyor olmanız basit görünebilir, ancak ilerleyen seviyelerde müşterileriniz oldukça zor siparişler veriyor.

Eğer hafızanıza güveniyorsanız, tüm dünyadaki diğer kullanıcılarla rekabet ederek skor tablosunda zirveye oturabilir, En İyi Dondurma Salonu ödülünü alarak prestij sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR