İlaç Takip Sistemi 1.0.0.0 (winphone)

İlaç Takip Sistemi

İlaç Takip Sistemi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    84

  • Üretici

    Tiga Bilişim

İlaç Takip Sistemi, Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanmış, ilaç hakkında detaylı bilgi sunan bir mobil uygulama.

İlaç Takip Sistemi, düzenli olarak ilaç kullanan herkesin kesinlikle kullanması gerektiği düşündüğüm bir ilaç bilgilendirme uygulaması.

Kullandığınız ilacın sisteme kayıtlı olup olmadığını, hakkında toplatılma kararı olup olmadığını, son kullanma tarihinin geçip geçmediğini kolaylıkla öğrenebileceğiniz bu uygulama Sağlık Bakanlığı tarafından sunuluyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

İlaç Takip Sistemi uygulaması ile herhangi bir ilaç hakkında detaylı bilgiye iki farklı şekilde ulaşabiliyorsunuz. İlacın barkod ve seri numarasını girerek veya telefonunuzun kamerasını ilaç kutusuna tutarak ilacın sisteme kayıtlı olup olmadığından fiyatına kadar tüm bilgilere anında erişebiliyorsunuz. Tabii ki ilaç bilgilerini doğru bir şekilde alabilmeniz için internete bağlı olmanız gerekli.

Sağlık kurumlarında da etkin bir şekilde kullanılan ve sahte, kaçak ve son kullanma tarihi çoktan geçmiş ilaçların satılmasını engellemek amacıyla hazırlanmış bir sistem olan İlaç Takip Sistemi, düzenli ilaç alma durumu olan herkesin mobil cihazında olması gereken bir uygulama.

YORUMLAR