Impossible Rush 1.4.0.0 (winphone)

Impossible Rush

Impossible Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Rush, Windows Phone platformunda da ücretsiz olan basit ancak zevkli bir beceri oyunu.

Impossible Rush, Windows Phone cihazınızda yolda giderken, seyahat esnasında veyahut evde boş zamanlarınızda açıp kısa süreliğine oynayabileceğiniz tarzda bir beceri oyunu. Ücretsiz olan ve oyun esnasında aniden çıkarak oyun zevkini kaçıran reklamlar içermeyen oyunun Windows Phone sürümünde farklı zorlu düzeyleri ve arka planlar göze çarpıyor.

Windows Phone platformunda farklı bir geliştirici tarafından yayınlanan diğer bir deyişle resmi olarak bulunmayan beceri oyunu Impossible Rush oyununda saat yönünden dönen bir platformu kontrol ederek yukarıdan belli bir hızda düşen topu tutmaya çalışıyorsunuz. Top ve dönen kutu dört renkten oluştuğundan oyun biraz zor. Öyle ki, topun rengi ile karenin üst kısmındaki rengin birbiriyle eşleşmesi, aynı olması gerekiyor. Denk getiremediğiniz an oyuna baştan başlıyorsunuz.

Oyunun Windows Phone sürümünde bazı farklılıklar gözüme çarptı. Bu platforma özel olarak oyunun zorlu seviyesini seçebiliyorsunuz. Harika reflekslere sahipseniz doğudan colorful modunda oynamanızı, refleksleriniz çok yavaşsa normal modda oynamanızı tavsiye ederim. Zorluk düzeyinin seçilebilir olmasının dışında arka plan da farklılık gösteriyor. Ancak bu özelliği sevmedim. Çünkü arka planlar çok iyi hazırlanmamış ve bazen topun, karenin rengi ile karışabiliyor (zor fark edilebiliyor).

Modern görsellere sahip oynaması basit çok iyi olması zaman alan bir beceri oyunu olarak özetleyebileceğim Impossible Rush Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş ve sadece 2 MB boyutunda.