iStunt 2 1.0.0.0 (winphone)
iStunt 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    490

  • Üretici

    miniclip

iStunt 2, Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz son sürat bir kar sörfü oyunudur.

iStunt 2, Windows Phone cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça bağımlılık yapan bir kar sörfü (snowboard) oyunudur.

Sörf tahtasına atlayarak karlı yamaçlardan aşağı doğru kaymaya başlayacağınız oyunda öncelikli amacınız dengede durmayı başararak, karşınıza gelecek olan birbirinden zorlu bölümleri geçmek ve yüksek puanlar toplamak. Bir yandan dengede durmaya çalışırken bir yandan da karşınıza çıkacak olan buzullar, keskin bıçaklar ve uçurumlar gibi tehlikelerden de kaçmanız gerekiyor.

Oyunda yüksek puanlar toplayarak en iyiler listesine adınızı yazdırabilmek için bölüm içerisinde imkansıza yakın akrobatik hareketler yapmanız, engellerden kaçmanız ve parkurları olabildiğince çabuk tamamlamanız gerekiyor.

Etkileyici grafikleri, benzersiz kontrolleri ve etkileyici fizik motoruyla dikkatleri üzerine çeken bir oyun olan iStunt 2, Windows Phone cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz en benzersiz ve sürükleyici kar sörfü oyunudur.

Boş zamanlarınızı en keyifli şekilde değerlendirmenize olanak tanıyacak olan iStunt'u tüm Windows Phone kullanıcılarının denemesini öneririm.

YORUMLAR