Monster Stack 2 (winphone)

Monster Stack 2

Monster Stack 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Stack 2, Windows Phone telefonunuzda boş zamanlarınızda keyifle oynayabileceğiniz bir canavar besleme oyunu.

Monster Stack 2, Windows Phone telefonumuzda kafa yormadan vakit geçirmek maksadıyla oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar arasında ve ücretsiz olarak sunulduğunu, cihazda da çok az yer kapladığını ekliyim.

200’den fazla özel yapım bölüm içeren ve özel günlerde güncellenen Monster Stack 2 oyununda karınları aç canavarları doyurmaya çalışıyoruz. Ancak bunun için ilginç bir yol izliyoruz. Rengarenk canavarları beslemek için sabit platform üzerinde üst üste gelmelerini sağlıyoruz. Düşmeden kalmalarını sağladığımızda yemeğe ulaşmış, dolayısıyla da karınlarını güzelce doyurmuş oluyorlar.

Oyuncular tarafından hazırlanmış bölümler de içeren oyunda fizik tabanlı oynanış hakim ve denge üzerine kurulu. Canavarların hepsi farklı boyut, dolasıyla da farklı ağırlıktalar. Yerlerinden alarak üst üste dikkatlice dizilmelerini sağladıktan sonra bir süre bekliyoruz ki bekleme aşaması büyük sıkıntı. Çünkü canavarları olması gerektiğinden biraz farklı dizerseniz sallanmaya başlıyorlar ve oyun alanından çıkıyorlar. Eğer verilen sürede dağılmazlarsa bölümü geçmiş sayılıyoruz.

Canavarların yemekle buluşma anlarını gösteren alıştırma bölümüyle başlayan oyunun Windows Phone sürümü de oldukça başarılı.

YORUMLAR