Offroad Car Simulator (winphone)

Offroad Car Simulator

Offroad Car Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Car Simulator, offroad araçlarıyla yer çekimine meydan okuduğumuz kaliteli bir simülasyon oyunu.

Offroad Car Simulator, arazide zorlu şartlarda yarışlara katıldığımız kaliteli bir Windows Phone oyunu. Ücretsiz olarak indiebildiğimiz oyunda 4 x 4 arazi araçlarını altımıza alıyor ve dağ tepe demeden ilerleyerek verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Özellikle Windows Phone platformunda hem görsel açıdan hem oynanabilirlik olarak kaliteli ve de ücretsiz bir offorad yarış oyunu bulmak zor. Offroad Car Simulator, adından da tahmin edeceğiniz üzere gerçek offroad araçlarıyla sürüş deneyimi yaşatıyor. Arazi şartlarına uygun özel olarak tasarlanmış araçlarla katılım sağladığımız iki oyun modu seçeneği sunulmakta. Offroad aracımızla - kısıtlı da olsa – açık bir alanda dilediğimizce ilerleme keyfi yaşatan serbest stil ve belli araçlarla belli görevleri tamamlamamız gereken özel görev modundan dilediğimizi seçebiliyoruz.

Aralarında Jeep, BMW X5’in de bulunduğu 9 farklı offroad yarışına uygun aracı seçme şansına sahibiz. Lakin 9 araçtan sadece ikisini ilk etapta seçebiliyoruz. Diğerleriyle oynayabilmek için görevleri başarıyla tamamlayarak altın kazanmamız gerekiyor. Araçların kilidinin gerçek parayla açılmıyor olması güzel olmuş.

Oyunun kontrol sisteminden kısaca bahsetmem gerekirse; Üç farklı kontrol seçeğenimiz var. Cihazımızı eğerek, direksiyon ve butonlar yardımıyla offroad aracımızı kontrol edebiliyoruz. En güzeli de menüye dönmeden kontrol seçenekleri arasında geçiş yapabiliyor; bize en uygun olanını rahatlıkla seçebiliyoruz. Kontrollerin yanı sıra kamera açıları da değiştirilebiliyor. Dışarıdan ve içten oynayabildiğimiz üç farklı kamera açısını da yine oyundan ayrılmadan değiştirebiliyoruz.