Paper Toss (winphone)
Paper Toss
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • Üretici

    Backflip Studios

Paper Toss, kağıtla çöp kutusuna isabetli atışlar yapmanız gereken bir beceri oyunu.

Paper Toss, Windows Phone telefonunuzda vakit öldürmek adına oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan biri diyebilirim. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda kimi zaman ofisinizde kimi zaman da dışarıda banklarda çöp kutusuna kağıt atarak zaman öldürüyorsunuz.

Boş zamanlarınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz beceri gerektiren bir oyun arıyorsanız Paper Toss’a bakmanızı öneririm. Kaliteli görseller sunmadığından oldukça ufak boyutlu olan ve satın alım sunmadığından hiç ücret ödemeden oynayabileceğiniz bu oyunda amacınız buruşturup top haline getirdiğiniz kağıdı çöp kutusuyla buluşturmak.

Atışlarınızı yapmak için tek yapmanız gereken parmağınızı kağıt üzerinde iken çöp kutusuna doğru kaydırmak. Bunu ne kadar seri yaparsanız o kadar yüksek puanınız oluyor. Bu noktada oyunun zorluğuyla ilgili kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Kontrol sistemi çok basit olmasına rağmen isabetli atışlara imza atmak aynı basitlikte değil. Atışınızı yaparken mesafenin yanında rüzgar yönü ve şiddetini de hesaba katmanız gerekiyor.

YORUMLAR