Piano Tiles 2.19.0.0 (winphone)

Piano Tiles

Piano Tiles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piano Tiles, iOS ve Android platformunda en çok oynanan refleks oyunu.

Piano Tiles, Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir refleks geliştirme oyunu. Kurallarının basit oynanışının oldukça zor ve keyifli olduğu oyunda birden fazla oyun modu bulunuyor.

Diğer platformlarda oldukça popüler olan Piano Tiles, Windows Phone platformunda resmi olarak karşımıza çıkmıyor ancak orijinal oyunla aralarında hiçbir fark yok diyebilirim. Tıpkı orijinal oyunda olduğu gibi siyah ve beyaz bloklar bulunuyor ve beyaz bloglara dokunduğumuzda oyun sonlanmış oluyor. Bunun dışında farklı amaçlar taşıyan her biri oldukça zorlu oyun modları yer alıyor. Ancak Windows Phone sürümünde çok daha fazla oyun modunun bulunduğunu belirteyim.

Dinlendirici piyano sesi yerine popüler parçalar eşliğinde oynadığımız bir refleks oyunu olan Piano Tiles, sabır ve dikkat isteyen bir oyun. Eğer bu iki özelliğe sahip değilseniz oyunu açmanızla kapatmanız bir olacaktır. Odaklanma sorununuz yoksa bu oyun tam size göre diyebilirim. Kısa sürede bağımlılık yaratacak kadar kaliteli bu yapım reflekslerinizi geliştirmenize de katkı sağlayacaktır.

YORUMLAR