Pixel Gun 3D 6.2.1.227 (winphone)

Pixel Gun 3D

Pixel Gun 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minecraft grafikleri eşliğinde online FPS oynamayı denemediyseniz Pixel Gun 3D'nin sunmuş olduğu çeşitlilik sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Minecraft, sayısız PC ve Mobil oyuna gerek oynanış tarzı, gerekese görselleri bakımından ilham verdi. Bu örnekler artık sayılacak seviyeyi aştıkları için gelin özetle mobil oyun dünyasında en dikkat çeken örneklerinden birine geçelim. Pixel Gun 3D, Minecraft görselleri üzerine kurulan bir FPS oyunu. Sade, minimalistik grafikler ile birlikte bu FPS oyununu oynamak isteyen mobil oyuncular FPS ve lag gibi sorunlardan ciddi anlamda kurtuluyorlar.

Sadece tek kişilik değil, online da oynanan Pixel Gun 3D, günümüzde çıkan her FPS oyununa meydan okuyacak seviyede oyun moduna sahip. Mobil oyun için belki de "fazla olmuş" dedirten seçeneklere bir göz atalım:

Deathmatch:
Sürekli değişen haritaların keyfini çıkarırken 10 kişinin toplandığı bu arenalarda etrafınızdaki herkese savaş açın. Onlar da sizin hakkınızda aynı düşünüyor olacaklar.

Team Battles:
Şeçeceğiniz kırmızı veya mavi takıma katılarak karşı takıma karşı savaşı kazanmanız gerekiyor. 1, 3 ve 4 kişilik takımlarda rakip üssünden bayrakları alın, harita üzerinde hakimiyet kurun ve rakiplerinizi vurun.

Time Survival:
Online ortamda aynı oyuna bağlanan ekiple birlikte etrafınızı kuşatan yaratıklardan kaçın ve uzun süre hayatta kalmaya çalışın.

Pixel Gun 3D'nin tek kişilik senaryo modunda ise anlatması kolay, oynaması aksiyon dolu bir görev var. Şehri saran zombileri yok etmeniz gerekiyorken mermileri tasaruflu kullanın, çünkü her bölüm sonunda sizi avlamaya çalışan bir zombi lordu çıkıyor. Kalan kurşunlarla da sonraki bölümde size şimdiden bol şans dilerim.

Oyunun bir diğer güzelliği, güncellemeler eşliğinde gelen haritalar. Bunların arasında sadece paralı abonelikleri olanların oynayabileceği haritalar olsa da ücretsiz oynamak isteyenler için Pixel Gun 3D'de yeterince oyun zevki mevcut.