Public Transport Simulator 1.4.513.1 (winphone)

Public Transport Simulator

Public Transport Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Public Transport Simulator, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi sürüş simülasyonu oyunlarından.

Public Transport Simulator, Windows Phone telefonunuz için ücretsiz bulabileceğiniz hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik yönünden en iyi sürüş simülasyonu oyunu diyebilirim. Düşük donanımlı mobil cihazlarda da rahatlıkla çalışacak şekilde tasarlanmış ve de oldukça ufak boyutlu olması sebebiyle bizleri fazla bekletmeyen oyunda taksiden kamyonete farklı araçların direksiyonu başına geçiyoruz.

Toplu taşıma araçlarını kullanabildiğimiz en zevkli simülasyon oyunu diyebileceğim Public Transport Simulator, gerçeğe yakın sürüş simülasyon deneyimini yaşatmak için her şey düşünülmüş. Çevre ve kontrolünü sağladığımız araçların gelişigüzel tasarlanmadığı ilk bakışta belli oluyor. Oyuna geçecek olursam, bir simülasyon oyunu olduğundan tahmin edeceğiniz üzere her şey olabildiğince ağır ilerliyor. Örneğin; bir otobüsü aldığınızda şehir içerisinde kafanıza göre son hız hareket edemiyor, duraklara uğrayıp yolcuları toplamanız ve sağ salim taşımanız gerekiyor. Taksi şoförü olduğunuzda da durum aynı. Taksinizle dolaşırken etrafınıza sürekli bakınmanız, müşteri toplamanız gerekiyor. Tabii ki müşterinizi istediği yere kaza yapmadan taşımalısınız.

Şehir içerisinde bazen otobüsü, bazen taksiyi, bazen de kamyoneti sürdüğümüz oyunda farklı kamera açılarının olması da güzel olmuş. Dıştan oynayıp şehir manzarasını izlemeyi seçebilir veyahut kendinizi gerçekten bir şoförmüş gibi hissedeceğiniz iç kamera açısını tercih edebilirsiniz. Seçim sizin.

Oyunda dikkat çeken bir diğer nokta da kaza anları. Çoğu simülasyon oyununda görmek istediğimiz ancak göremediğimiz kazalar bu oyunda karşımıza çıkıyor. İşin ilginci vuruş hızımıza göre değişiklik gösteren kaza anlarını tekrar tekrar izleyebiliyor ve ekran görüntülerini alabiliyorsunuz.

YORUMLAR