Rail Rush 1.7.0.0 (winphone)
Rail Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    441

  • Üretici

    miniclip

Rail Rush, 8 farklı dünyada geçen epik bir macera oyunudur.

Rail Rush, raylar üzerinde hızla ilerleyen birbirinden ilginç karakterleri yönettiğimiz heyecanlı ve sürükleyici bir oyundur. Tuzaklarla dolu 8 farklı dünyada destansı bir hikayenin içerisinde yer almaya hazırlanın.

Yüksek kalitede grafikler sunan epik macera oyunu Rail Rush’ta raylardan hızla ilerlerken önünüze çıkan engelleri aşmalı, toplayabileceğiniz kadar değerli taş toplamalısınız. Farklı mekanlarda geçen oyunda kimi zaman karşınıza hayaletler, kimi zaman dinazorlar kimi zaman da canavarlar çıkacak. Hiçbirine aldırış etmeden ilerlemeli, raylardan düşmemelisiniz. Amacınız ise yol boyunca karşınıza çıkan altın külçe ve mücevherleri toplayarak gidebildiğiniz kadar gitmek.

16 farklı karakterin bulunduğu oyunda kontroller oldukça basit tutulmuş. Telefonunuzu sağa veya sola eğerek, parmağınızı çeşitli yönlere kaydırarak rayların üzerinde kalmaya çalışıyorsunuz. Tabii ki kontrollerin basit olması oyunun da basit olduğu anlamına gelmiyor. Raylardan son hız aşağı inerken tüm dikkatinizi yola vermeli, kontrolleri doğru yerde kullanmalısınız. Zira aniden sonlanan raylar, topladığınız tüm puanları silebilir ve oyuna baştan başlamanıza neden olabilir.

Reflekslerinizi güçlendirmenize yardımcı olan Rail Rush oyununu tek başınıza veya dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla oynayabilirsiniz. Rastgele bir oyuncu seçebilir veya arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Çoklu oyuncu modunun yanı sıra çeşitli görevlerin verildiği tek oyuncu modu da odukça eğlenceli. “Oyun içerisinde 20 kez zıpla”,”400 külçe kazan”, “Ölüm şehrinde 1 kez öl” gibi çeşitli görevler, oyuna sizi bağlıyor. Tekli oyuncu modunda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 4, satın alarak oynayabileceğiniz 5 bölüm bulunuyor.

Rail Rush, muhteşem grafiklere sahip heyecan verici bölümlerin bulunduğu ücretsiz oynayabileceğiniz bir macera oyunu. Temple Run oyununu sevdiyseniz bu oyunu da beğenerek oynayacaksınız.

YORUMLAR