Riptide GP2 2014.1031.1936.334 (winphone)

Riptide GP2

Riptide GP2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riptide GP2, mobil platformu kasıp kavuran su yarışı oyunudur.

Windows Phone Mağazası’nda gerek ücretli gerekse de ücretsiz onlarca farklı tarzda oynayış sunan araba yarışı oyunu mevcut. En eskisinden en yenisine tüm araba yarışı oyunlarını oynadıysanız size harika bir önerim var; Riptide GP2.

Vector Unit tarafından geliştirilen oldukça popüler bir su yarışı oyunu olan Riptide GP2, Windows Phone cihazınızın donanımını zorlayan yüksek kalitede grafikleri, atmosferi hissettiren bağlayıcı müziklerinin yanında fizik motoru ile dikkat çeken bir yapım. Zaten oyuna ilk girişinizde kalitesini hissedecek ve iyi ki satın almışım diyeceksiniz.

Windows Phone takipçisi olarak merakla beklediğim oyunlardan biri olan Riptide GP2, hem oynanış hem de özellik bakımından diğer platformlardan farklı değil. Eleme usulü yarışlar, serbest stil etkinlikler, hızlı yarışlar içeren detaylı hazırlanmış Kariyer Modu, hem jet skilerinizi hem de kendinizi geliştirebilmenize izin veren Yükseltme bölümü haricinde bir seçeneğiniz bulunmuyor.

Riptide GP2’nin en sevdiğim yanı ise oyun verilerinizi buluta kaydediyor oluşu. Bu sayede birden fazla cihaz sahibi iseniz bir cihazınızda yarım bıraktığınız oyuna diğer cihazınızda devam edebiliyorsunuz veya cihazınızı satmanız durumunda oyun kayıt dosyalarınız korunmuş oluyor. Oyunun 512 MB RAM'li cihazları desteklemesi de artık bir özellik. Bunun dışında oyunu Windows Phone veya Windows 8.1 cihazınızda satın almanız durumunda her iki cihazda da almış oluyorsunuz.

YORUMLAR