Shuffle 1.0.0.1 (winphone)
Shuffle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    Magma Mobile

Shuffle, İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirmek amacıyla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri.

Shuffle, yabancı kelime dağarcığınızı geliştirmek amacıyla boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri. Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz ufak boyutlu yabancı kelime bulma oyununda hem mücade modunda farklı zorluk seviyelerinde oynama, hem de zamana karşı verilen süre içerisinde kelime bulma heyecanını yaşama şansına sahipsiniz.

Magma Mobile tarafından geliştirilen kelime oyunu online olarak dünya genelinde kelime avcılarıyla karşılaşma imkanı sunmasa da oldukça eğlenceli diyebilirim. Başta İngilizce olmak üzere yabancı kelime bilginizi test etmek, dağarcığınızı genişletmek için oynayabileceğiniz en iyi kelime oyunlarından biri.

Shuffle, zamana karşı ve müdadele olmak üzere iki farklı mod sunuyor. Zamana karşı modunda tahmin edeceğiniz üzere verilen süre içerisinde bulabildiğiniz kadar kelime bulmaya çalışıyorsunuz. Süre sonunda bulduğunuz kelime kadar puan topluyorsunuz. Mücadele modunda ise bölüm bölüm ilerliyorsunuz. Her bölümde toplam 5 kelime bulmanız gerekiyor. Kelimelerin zorluğu oyunun başlangıcındaki seçiminize göre değişiyor. Kolay, orta ve zor olmak üzere üç seçim şansınız var.

Shuffle, Türkçe kelime bulma oyunu arıyorsanız hayal kırıklığı yaşayacağınız bir oyun. Çünkü menüler Türkçe olmasına karşın kelime seçme ekranında onlarca yabancı dil arasında ne yazık ki Türkçe yer almıyor. İlerleyen güncellemelerle de ekleneceğini düşünmüyorum açıkçası. Eğer yabancı kelime bilginizi ölçebileceğiniz bir oyun arıyorsanız isabetli bir seçim diyebilirim.

YORUMLAR