Sky Cue Club (winphone)

Sky Cue Club

Sky Cue Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Cue Club, Windows Phone platformunda açık ara en iyi bilardo oyunu ve ücretsiz.

Sky Cue Club, gerek görselleri gerek oynanışı gerekse de içeriğiyle Windows Phone platformundaki tartışmasız en iyi bilardo oyunu diyebilirim. Bu denli kaliteli bir oyunun ücretsiz olması ise şaşırtıcı.

Kafanızı dağıtmak için tercih ettiğiniz spor oyunları arasında bilardo da varsa Sky Cue Club, yapacağınız en iyi seçim diyebilirim. Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz ufak boyutlu ancak kaliteli bilardo oyununda tek başınıza pratik yapabilme ve arkadaşlarınızla veya yapay zekaya karşı oynayabilme şansına sahipsiniz.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden spor oyununda dört farklı oyun türü bulunmakta. 8 ve 9 top bilardo, Snooker gibi popüler oyunların yanı sıra kuralların olmadığı pratik yapabildiğiniz bir mod ve hız, odaklanma yeteneğinizi geliştirebildiğiniz bir mod bulunuyor. Farklı kuralların işlediği bu oyun türlerinden sıkılırsanız, “Tüm seviyelerde 3 yıldızı toplayın”, “Her seviyede tüm topları cebe sokun”, “Atışlarınızı olabildiğince kısa süre yapın” gibi kısa ancak zevkli görevler içeren özel içeriklere bakmanızı tavsiye ederim.

Tek başınıza oynamak sarmadığında yapay zekaya karşı (zorluk düzeyi ayarlanabiliyor) oynayabildiğiniz turnuvalara katılmanızı veya arkadaşlarınızla aynı cihaz üzerinde oynamanızı öneririm.

Hassas çalışan basit kontrol mekanizmasıyla rahat ve keyif bir oynanış sunan Sky Cue Club’da masanın boyutunu, örtünün rengini ayarlama gibi özelleştirme seçenekleri de bulunmakta.

YORUMLAR