Stand O'Food 3 1.4.1.0 (winphone)
Stand O'Food 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    25

  • Üretici

    G5 Entertainment

Stand O'Food 3, Windows Phone Mağazası'nda en popüler zaman yönetimi oyunları arasında.

Stand O'Food 3, G5 Entertainment imzası taşıyan popüler bir zaman yönetimi oyunu ve Windows Phone’da da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ara sahneleri, animasyonları ve gerçeğe yakın oynanışı ile dikkat çeken yapımda Tinseltown’da yeni bir restoran açmış şef Ronnie’ye işlerin yolunda gitmesi için yardım ediyoruz. Ronnie ile birbirinden leziz menüler hazırladığımız oyunda para kazanarak restoranımızı büyütmeye çalışıyoruz.

Seri haline gelmiş popüler yapımlar arasında yer alan Stand O’Food’un üçüncü oyununda restoranlar zinciri sahibi bir şefi kontrol ediyoruz. İsmimizi yazıp zorluk seviyesini seçtikten sonra ilk iş günümüze başlıyoruz. İlk gün sadece burger hazırlamakla geçiyor ve fazla kazanç elde etmeden günü kapatıyoruz. Sonraki günlerde restoranımıza ilginç bir şekidle daha fazla müşteri geliyor, kazandıkça kazanıyor ve mutfağımıza yeni malzemeler ve de içecek makineleri alarak müşterilere daha fazla çeşit sunmaya başlıyoruz. Tabii ki restoranımızın dolup taşması çalışmamız ile doğru orantılı. Gün sonunda fazladan kazanç sağlamak için testoranımıza akın eden müşterileri en iyi şekilde karşılamamız şart. Menülerini vaktinde yetiştiremediğimiz her müşteri sinirlenip restoranı terk ettiğinden bizi zarara sokuyor ve müşteri sayımız azalıyor. Bu noktada oyunun oldukça gerçekçi hazırlandığını ve bu ufak detaylar sayesinde oyunu uzun süre oynadığımı söyleyebilirim.

Detaylı hazırlandığı ilk bakışta belli olan görsellerle karşımıza gelen Stand O’Food 3 oyununda restoranımıza aldığımız her makineyi yükseltebiliyoruz. İçecek makinelerini yenileyerek kapasitelerini artırabiliyoruz. Dolayısıyla daha fazla kazanç sağlıyoruz. Bu yükseltmeleri gün sonundaki kazançlarımızdan karşılayabiliyoruz.

Stand O’Food 3 oyununun eksik yanlarını söylemeden olmaz. Türkçe dil seçeneği yer almıyor ve gerek ara sahnelerde gerekse de oynanış esnasında yabancı dil sorununuz olmasa dahi oyundan maksimum düzeyde zevk alamıyorsunuz. Bunun yanında sadece ilk birkaç bölümü ücretsiz oynayabiliyoruz. Sonrasında gerçek para ile bölüm açmamız isteniyor. Bu iki nokta dışında oyunun bir eksiği yok.

YORUMLAR