Super Golf Land (winphone)

Super Golf Land

Super Golf Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Golf Land, Windows Phone telefonunuzda tek başınıza oynayabileceğiniz en iyi golf oyunlarından biri.

Super Golf Land, Windows Phone platformunda gerek görselleriyle gerekse de oynanışıyla en iyi golf oyunları arasında. Spor oyunlarından keyif alıyorsanız zaman geçirmek adına tercih edebileceğiniz bir yapım.

Oyunun adından bilindik golf oyunlarından biraz farklı olduğunu anlamışsınızdır. Temelde golfün kuralları geçerli olsa da bu oyun simülasyon çizgisinden çıkarılmış ve çok daha keyifli bir oynanış sunuyor.

Klasik olarak farklı golf sahalarında oynayabiliyoruz. Amacımız sahanın yapısına çok takılmadan topu deliğe sokmak. Hangi modda oynarsak oynayalım topu delikle buluşturmak son derece zor. Bu, golfün doğasında var ancak oyundaki golf sahaları öyle bir tasarlanmış ki bir strateji oynar gibi ince hesaplara girmemiz gerekiyor.

Oyunun kontrol sistemi son derece basit yapılmış. Öncelikle sahayı inceliyoruz. Ardından topun yönünü ve şiddetini ayarlıyoruz. Hesaplamalar sonucunda atışımızı gerçekleştiriyoruz. İsabetli atışlan noktaladığımız vakit sonraki bölüme geçiyoruz. Bazı bölümler özellikle zor tasarlanmış. Buralarda atışımızı kolaylaştıracak güçlendiricilerden yardım almamız mümkün.

YORUMLAR