Swipe Basketball 2 1.2.0.0 (winphone)

Swipe Basketball 2

Swipe Basketball 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swipe Basketball 2, Windows Phone'daki en iyi grafiklere ve en zevkli oynanışa sahip basketbol oyunu.

Swipe Basketball 2, sokaklarda arkadaşlarınızla birebir maçlar yapabileceğiniz veya üçlük, smaç gibi yetenek gerektiren heyecanlı yarışmalara katılabileceğiniz eğlenceli bir basketbol oyunu. Windows Phone platformundaki en iyi basketbol oyunu olduğunu düşündüğüm Swipe Basketball 2, üç boyutlu yüksek kalitede grafiklerinin yanında karakter animasyonları ve farklı oyun modlarıyla dikkat çekiyor.

Tek elle rahatlıkla oynanabilmek üzere (ismi buradan geliyor.) tasarlanmış 3 boyutlu basketbol oyununda üç oyun modu yer alıyor. Sokakta gerçekleşen basketbol karşılaşmalarına katılabiliyor, dünya genelinde insanlarla birebir maçlara çıkabiliyor veya yeteneğinizi sergileyebileceğiniz yarışmalara katılabiliyorsunuz. Bu noktada oyunun Swipe Basketball 2’nin hem çevrimdışı hem çevrimiçi oynanabilen bir basketbol oyunu olduğunu söyleyebiliriz.

Smaç anında kameranın yavaş çekime geçmesi, oyuncuların sayı sonrası sevinme hareketleri, oyuncuların gerçeğe yakın bilek hareketleri gibi ufak ancak oyuna renk ve değer katan öğelerin de eksik edilmediği Swipe Basketball 2’de çok sayıda özelleştirme seçeneği de mevcut. Maç ve yarışmalar neticesinde kazandığınız altınları hem dış görünümünüzü değiştirmek (bilek bantları, forma, ayakkabı vs.) için hem de takımınızın gücünü artırmak için kullanabiliyorsunuz.

Windows Phone cihazınız için ücretsiz, kaliteli, sıkmayacak yapıda bir basketbol oyunu arıyorsanız Swipe Basketball 2’den daha iyisini şimdilik bulmanız zor.

Swipe Basketball 2 Özellikleri:

  • Sokak maçları, çoklu oyuncu, global olmak üzere 3 oyun modu
  • Çeşitli ödüller kazanan günlük görevler
  • Herkesin katıldığı global etkinlikler
  • Harika animasyonlar (smaç, bloklama, fake atma vs.)
  • Karakter ve takımlar için özelleştirme seçenekleri
  • Mağazadan satın alınabilir özel karakterler
  • Basit ancak eğlenceli oynanış sistemi

YORUMLAR