Talking Tom Cat 2 4.8.0.0 (winphone)
Talking Tom Cat 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1,649

 • Üretici

  Outfit7

Talking Tom Cat 2, konuşan kedi Tom ile oyunlar oynadığınız eğlenceli bir Windows Phone uygulaması.

Talking Tom Cat 2 (Konuşan Kedi Tom 2), mobilde tüm platformlarda milyonlarca indirmeye ulaşmayı başaran nadir çocuk uygulamalarından biri. Windows Phone’da da ücretsiz olarak sunulan oyunu çocuğu ve küçük kardeşi olan herkesin indirmesini tavsiye ederim. İçerisinde küçük yaşta çocuklara uygun olmayan hiçbir içerik, reklam yok ve oldukça eğlenceli, sıkmayan bir oynanış sunuyor.

Talking Tom Cat 2 oyununda konuşan kedimiz Tom büyümüş ve çok daha eğlenceli, enerjik olarak karşımıza çıkıyor. Yine onunla oyunlar oynuyor ve geçirdiğimiz eğlence dolu dakikaları kayıt altına alabiliyor ve sosyal ağlarda paylaşabiliyoruz.

Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda çalışan Konuşan Kedi Tom 2 oyununda Tom’un her zamanki gibi başını okşayabiliyor, dürterek huylandırabiliyor, elinden oyuncağını alabiliyor, kese kağıdı patlatarak korkutabiliyor, kızdırabiliyoruz. Tom’u şekilden şekile sokan mini oyunların haricinde ona dediğimizi tekrar ettirebiliyoruz. Akıllı ve sevimli kedimiz dediğimiz her şeyi anlıyor ve kendi ses tonu ile tekrar edebiliyor.

Torba patlatma, yastık savaşı, osuruk gibi Tom’u sinir eden yeni aksiyonların dahil edildiği oyunda Tom’a çok sayıda aksesuar ve elbise satın alma şansına da sahibiz. Aynı zamanda Tom’un yaşadığı yeri de yenileyebiliyoruz. Mağazada satılan tüm ürünleri altınlarımızı kullanarak satın alabiliyoruz. Çocukların mağazaya girip para harcamasını önlemek amacıyla da parola girme gerektiren bir güvenlik sistemi kullanılmış.

Talking Tom Cat 2 Özellikleri:

 • Tom’la konuşun, onu sevin, gıdıklayın.
 • Tom’a aksesuarlar, giyecekler satın alın.
 • Tom’la daha fazla vakit geçirerek özel başarılar kazanın.
 • Tom’la geçirdiğiniz eğlenceli dakikaları videoya çekin, paylaşın.

YORUMLAR