Truecaller 2.9.3.0 (winphone)
Truecaller
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,549

  • Üretici

    True Software Scandinavia AB

Truecalle ile dünyanın dört bir yanındaki tüm numaraların kime ait olduklarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Truecaller, dünya çapından 40 milyondan fazla kullanıcısı bulunan popüler spam arama engelleme ve arama yönetim uygulamasıdır. Bilinmeyen bir numaradan aldığınız cevapsınız çağrı hakkında detaylı bilgiye ulaşmanın en kolay yolu ile tanışın.

Truecaller, kullanıcıları rahatsız tüm spammerların toplandığı oldukça büyük veri tabanına sahip ve çoklu dil desteğiyle dikkat çeken bir uygulama. Dünya genelindeki tüm numaraların hangi kurum ve kişiye ait olduğunu göstermenin yanı sıra rahatsız eden numaraları tek dokunuşla engelleme ve telefon rehberi düzenleme gibi işlevlere sahip uygulamanın kullanımı ise son derece basit. Mobil, sabit hat veya ön ödemeli telefon farketmeksizin tanımadığınız bir numarayı kopyalayıp Truecaller’a yapıştırmanız yeterli.

Popüler sosyal ağ hesaplarınızla entegre olan Truecaller, dünyanın dört bir yanındaki tüm numaraların kime ait olduklarını öğrenebilmenize izin veren ve milyonlarca kullanıcısı olan bir servis. Belirli Windows Phone’lu akıllı telefonlar çalışan uygulamanın diğer platformlarda daha başarılı olduğunu unutmadan hatırtalım.

YORUMLAR