Truedialer 2.2.4.0 (winphone)

Truedialer

Truedialer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truedialer uygulamasını kullanarak Windows Phone cihazlarınızda bulunan kişileri en kolay yoldan yönetebiliyorsunuz.

Truedialer uygulaması, Windows Phone cihazların varsayılan ve oldukça kullanışsız olduğunu söyleyebileceğim çağrı ve kişiler uygulamasının yerine geçerek bu konuda oldukça büyük bir açığı kapatıyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok sayıda işlevi oldukça basit bir arayüzle birlikte sunmayı başaran Truedialer, pek çok kullanıcının hoşuna gidecektir.

Uygulamayı kullanırken herhangi bir numarayı yazmaya başladığınızda o kişi direkt olarak rehberinizde mevcutsa karşınıza çıkıyor. Fakat rehberde ekli olmayan ancak Truecaller veritabanında bulunması halinde de yine ihtiyaç duyabileceğiniz kişi bilgileri sunuluyor. Böylece numaranın sahibini rehberinize hemen ekleme şansınız da oluyor.

Rehberinizde bulunan kişileri isimlerine ve numaralarına göre arama opsiyonunun oldukça iyi çalıştığını ve sonuçları hemen bulabildiğini de söylemek gerek. Zira kişinin adının içerisindeki heceleri ortadan yazmaya başladığınızda bile doğru sonuçlara erişebiliyorsunuz.

Truedialer'ın çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığımızı da belirtmek gerek. Muhtemelen varsayılan çağrı uygulaması yerine kullanırken daha fazla keyif almanız ve işlemlerinizi en hızlı şekilde tamamlamanız mümkün olacaktır. Göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.