Türkiye Finans Mobil Şube 1.0.0.0 (winphone)

Türkiye Finans Mobil Şube

Türkiye Finans Mobil Şube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkiye Finans Mobil Şube uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi yerinizden gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Şube, bireysel müşterilere yönelik hazırlanmış mobil bankacılık uygulamasıdır. Bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden hem hızlı hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için geliştirilmiştir. Faturalarınızı barkod okutarak ödeme kolaylığı da sadece bu bankacılık uygulamasında sunulmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Windows Phone platformu için hazırladığı bankacılık uygulaması hiçbir eksik içermemektedir. Hesap ve kart hareketlerini takip etme, para transferi, fatura ödeme, TL yükleme, kredi kartı borcu ödeme gibi sık kullanacağınız tüm işlemler tek dokunuş ötenizde. IBAN bilginizi kısa mesaj ve e-posta ile paylaşma kolaylığı da bu uygulamada.

Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenin yanı sıra piyasayı takip edebilir, çevrenizdeki Şube ve ATM’leri harita üzerinde görebilir, tek dokunuşla bankanıza bağlanabilirsiniz.
Eğer İnternet Şubesi kullanıcısı iseniz Mobil Şube’yi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer şifreniz yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizle şifrenizi alabilir, Mobil Şube’nin sunduğu tüm kolaylıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR