Up Hill Racing: Hill Climb 2.0.0.0 (winphone)

Up Hill Racing: Hill Climb

Up Hill Racing: Hill Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Up Hill Racing: Hill Climb, Windows Phone cihazınızda Facebook arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz farklı bir yarış oyunu.

Up Hill Racing: Hill Climb, canavar kamyon, jeep, otobüs, tank gibi farklı araçlarla engebeli arazide sürüş deneyimi yaşatan eğlence dozu yüksek bir yarış oyunu. Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirebildiğiniz ufak boyutlu yarış oyununda internete bağlanarak arkadaşlarınızla birlikte kapışma şansına da sahipsiniz.

Engebeli arazide yarış oyunlarının atası olarak gösterilen Hill Climb Racing’in araç çeşitlerini yetersiz buluyorsanız yönebileceğinizi düşündüğüm Up Hill Racing: Hill Climb oyununda yine girintili çıkıntılı yollarda tepe taklak gelmeden yarışma zorluğu çekiyorsunuz. Yolun zorluğu yetmezmiş gibi aniden bitmeye programlanmış benzinle de sınava tabi tutuluyorsunuz.

Göze hoş gelen görsellerin tercih edildiği oyunda yarış sonundaki performansınıza bağlı seçebileceğiniz çok sayıda araç var. Formula 1 aracı, canavar kamyon, çift katlı yolcu otobüsü, scooter ücretsiz olarak açılabilen araçlar arasında. Bu araçların parçalarını (motor, süspansiyon, gaz gücü, lastik vs.) tahmin edeceğiniz üzere yükseltme imkanınız var. Aracınızın performansına katkı sağlayan bu yükseltmeleri de yarış sonunda kazandığınız altınlarla açabiliyorsunuz.

Tek başınıza, herhangi bir kişiye karşı veya Facebook arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz farklı bir yarış oyunu arıyorsanız Up Hill Racing: Hill Climb’a kesinlikle bir göz atın.