Vestel Takvim 1.0.0.1 (winphone)

Vestel Takvim

Vestel Takvim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vestel Takvim, bilgilendirici ve eğlenceli içerikler barındıran ücretsiz ve Türkçe takvim uygulamasıdır.

Vestel Takvim uygulaması ile evimizde veya iş yerimizde kullandığımız takvimler akıllı telefon ve tabletlerimize giriyor. Bilgilendirici içeriklerle süslenen takvimlerin mobil cihazlarda kullanılabilen sürümü kişiselleştirilmeye de açık.

Vestel’in ücretsiz takvim uygulaması, günlük hayatta kullandığımız takvimin yerine geçebilecek düzeyde hazırlanmış harika bir yıllık takvim uygulaması. Vestel Takvim ismiyle yayınlanan uygulamanın arayüzü ön ve arka olmak üzere 2 sayfadan oluşuyor. Ön bölümde tarih, yaşadığınız ilin namaz vakitleri, isim önerileri, o tarihte gerçekleşen olay ve haftanın öne çıkan ürünü yer alırken, arka bölümde hayatımızı kolaylaştıran püf noktalar, günlük burç yorumları, günün fıkrası ve günün yemeği bulunmakta. Tüm bu içerikleri okuyarak veya paylaşarak ta puan topluyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak Vestel’in hediye dükkanından beğendiğiniz bir ürünü satın alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz ürünlerse kargo veya dijital yoldan tarafınıza ulaştırılıyor.

Basit bir takvim uygulamasından fazlasını sunan Vestel Takvim, çok yeni bir uygulama olması yönünden bazı eksiklikler içerse de, şu haliyle bile çoğu takvim uygulamasından daha gelişmiş olduğunu gösteriyor.

YORUMLAR