Virtual City 1.0.0.0 (winphone)

Virtual City

Virtual City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virtual City, Windows Phone 8.1 cihazınızda oynayabileceğiniz bir şehir simülasyon oyunu.

Virtual City, Windows Phone telefonumuzda oynayabildiğimiz bir şehir kurma ve yönetme oyunu. Bir yandan hayalimizdeki şehri oluştururken diğer yandan şehirde yaşayacak insanların mutluluğunu sağlamak için uğraş verdiğimiz oyunda California’dan New York’a 5 farklı yerde bulunuyor, 10’dan fazla görevi tamamlamaya çalışıyoruz.

Şehir simülasyon oyunlarından keyif alıyorsanız hem görsel açıdan hem de oynanış açısından kailteli olan bu yapımı kesinlikle Windows Phone cihazınıza indirmelisiniz. Ücretsiz olarak sunulan oyunda gerek şehrimizi kurma aşamasında gerekse de geliştirirken nüfus, gelir, saadet durumunu sürekli takip etmemiz, bunlardaki iniş çıkışlara dikkat etmemiz gerekiyor.

Detaylı hazırlanmış kaliteli grafikleri ve karmaşık yapısı ile dikkat çeken oyunda ekonomiye can katmak, ulaşımı kolaylaştırmak, istihdam sağlamak, sanayiyi canlı tutma adına çok sayıda bina inşa edebiliyor ve mallarımızı taşımak, ticaret yapmak için ihtiyaç duyacağımız araçlar üretebiliyoruz. Geliştikçe, büyüdükçe daha görkemli daha ilgi çekici binaların kilidi açılıyor.

Popüler bir simülasyon oyunu olmasına rağmen Türkçe dil seçeneği ile gelmeyen Virtual City, zamanı bol olan herkese önerebileceğim bir Windows Phone oyunu. 128MB büyüklüğündeki oyunu indirmeden önce aşağıdaki videodan oynanışına bakabilirsiniz.

YORUMLAR