Word Search 3.0.0.0 (winphone)
Word Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • Üretici

    Random Salad Games LLC

Word Search, Windows Phone cihazınızda tek başınıza oynayabileceğiniz 100'den fazla kategori içeren bir kelime bulma oyunu.

Word Search, Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip tek başınıza oynayabileceğiniz kelime oyunlarından biri. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve rahatsız edici reklam içermeyerek beni şaşırtan nadir oyunlar arasında yer alan Word Search, kelime bilgisi iyi olan olmayan herkese hitap ediyor.

Gazetelerin bulmaca eklerinde rastladığımız oyunlar arasında yer alan kelime bulma oyununu Windows Phone cihazımızda oynamamızı sağlayan Word Search’de 150 kategori yer alıyor. Seçebildiğimiz kategorilerin başlıkları aktiviteler, meslekler, popüler kişi ve karakterler, doğa ve bilim, mekanlar, yiyecekler, popüler kültürden oluşuyor. Bu kadar fazla kategorinin yer alması oldukça güzel. Zira kategori seçimi büyük bir tabloda kelime ararken işimizi oldukça kolaylaştırıyor.

Kolay, orta, normal ve uzman olmak üzere dört farklı zorluk düzeyi içeren oyunda dört oyun seçeneğimiz var. Klasik oyun modunda kelimeleri ararken süre işliyor ve tüm kelimeleri ne kadar kısa sürede bulursak o kadar fazla puan kazanıyoruz. Sadece ilk harf açık modunda bulmamız gereken kelimelerin ilk harfi veriliyor ve kelime bilginize güvenmiyorsanız hiç açmayın derim. Süreye karşı oynama modunda listedeki tüm kelimeleri bize verilen süre içerisinde bulmamız gerekiyor. Serbest oynanışta da puan kazanma ve süre stresi olmadan oynuyoruz. Hangi oyun modunu seçersek seçelim zorluk düzeyine göre tablonun uzunluğu değişiyor. Örneğin; uzmanda oynadığımızda bulmamız gereken kelime adedi artarken, en kolayda oynadığımızda tablo çok kısa olduğundan birkaç dakikada tüm kelimeleri buluyoruz.

Word Search oyununun tek eksi yanı çoklu oyuncu desteği sunmaması. Ne arkadaşımıza ne de diğer oyunculara karşı oynamamıza izini verilmiyor. Bunun dışında hiçbir eksiğine rastlamadım ve oynarken büyük keyif aldım.

YORUMLAR