World of Tanks Blitz (winphone)

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    321

  • Üretici

    Wargaming

World of Tanks Blitz, Windows Phone platformundaki açık ara en iyi online tank savaşı oyunu.

World of Tanks Blitz, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz indirip satın alım yapmadan oynayabileceğiniz en iyi online tank savaşı oyunu diyebilirim. Görselleriyle, atmosferiyle, içeriğiyle platformda açık ara öne çıkmayı başarıyor.

Bilgisayarlarda mevcut olan dünya genelinde popüler tank savaşı oyunu World of Tanks’in mobil sürümü World of Tanks Blitz adıyla karşımıza çıkıyor. Çoklu oyuncu modunda 7’ye 7 savaşlara katılabildiğiniz gibi farklı zorluklarda bonus ve başarımlar kazanbildiğiniz özel görevleri seçebildiğiniz oyunda Almanya, İngiltere, Amerika, SSCB ve Japonya’dan 200’ün üzerinde tank seçeneğiniz var ve tanklar da hafif, orta, ağır ve tank avcıları olmak üzere farklı sınıflara ayrılıyor. Tank savaşlarının tek bir yerde geçmemesi de oyunun beğendiğim yönleri arasında diyebilirim.

Gerçek zamanlı hasar sisteminin yanı sıra müzikleri ve özel efektleriyle savaşın ortasında olunduğunu hissettirmeyi başaran oyunda eğitim bölümü de atlanmamış. Tankınızı nasıl kontrol edeceğinizi, nasıl savaşacağınızı detaylı eğitim bölümünde öğrenebiliyorsunuz ki oyun tamamıyla Türkçe olduğundan eğitimi tamamlarken zorlanacağınızı düşünmüyorum.

YORUMLAR