Yammer 1.7.1.0 (winphone)

Yammer

Yammer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yammer, Windows Phone cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz etkili bir verimli çalışma uygulamasıdır.

Yammer, Windows Phone kullanıcılarının akıllı telefonları üzerinde kullanabilecekleri olukça başarılı bir verimli çalışma uygulamasıdır.

Aynı işyerinde veya proje üzerinde çalışmakta olan insanlar için özel bir sosyal ağ yaratan uygulama, çalışanların ihtiyacı olan tüm verilere ve bilgilere tek bir yerden ulaşmasına olanak sağlar.

Hem işverenlerin hem de çalışanların bir arada yer aldığı bu sosyal ağ üzerinde, şirketiniz veya projenizle ilgili tüm detayları rahatlıkla konuşabilir ve tüm çalışanların bu konuşma içerisinde yerlerini almalarını kolayca sağlayabilirsiniz.

Yapılacak olan işleri veya gerçekleşmesini istediğiniz projeleri tartışabileceğiniz Yammer üzerinde, her türlü resim, video ve dosyayı da diğer kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz. Bu sayede çalışanların ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri ve verileri tek bir çatı altında toplayabilirsiniz.

Farklı çalışma veya proje grupları da oluşturmanıza olanak sağlayan uygulama sayesinde, farklı takımların kendi aralarında sohbet etmelerine ve kafalarındaki düşünceleri özgürce paylaşmalarına olanak sağlayabilirsiniz.

İş verimini artırmak ve tüm çalışanların şirket içerisinde olan bitenden haberdar olması için kullanabileceğiniz Yammer, dünya genelinde en çok tercih edilen verimli çalışma uygulamalarından bir tanesi olarak da dikkat çekmektedir.

Yammer Özellikleri:

  • Şirketinizde neler olduğunu anlık olarak takip edebilme
  • Farklı proje grupları üzerinde yer alarak, neler olduğunu keşfedebilme
  • Kolay fotoğraf ve dosya paylaşımı
  • Tüm mesajları mobil rahatlığıyla takip edebilme
  • Anlık bildirimler sayesinde sürekli olarak olana bitene dahil olabilme

YORUMLAR